Autorobot-Strefa Sp. z o.o.

Specjalista ds. Controllingu

Job Location

Gliwice, Poland

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • analiza kosztów i przychodów projektów, współpraca z projekt managerami
  • weryfikacja kont bilansowych
  • nadzór nad należnościami i zobowiązaniami
  • sporządzanie cash flow
  • współpraca przy tworzeniu planów finansowych i budżetów rocznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy w firmie opartej na realizacji zleceń

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • dodatek za staż w firmie
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w 100% przez Pracodawcę, co oznacza, że Pracodawca każdego miesiąca wpłaca na Twoje indywidualne konto 3,5% Twojego wynagrodzenia brutto
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, zapomoga świąteczna
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, prywatna opieka medyczna opłacona w 100% przez pracodawcę
  • członkostwo i nieoprocentowane pożyczki z Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dla renomowanych marek w branży Automotive oraz Aerospace

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • zapomoga świąteczna

Location: Gliwice, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Autorobot-Strefa Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903914899