Lidl Polska Sp. z o.o.

Zastępca Managera Sklepu Ostróda

Job Location

Ostróda, Poland

Job Description

Podsumowanie
W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Zastępca/Zastępczyni Managera/Managerki Sklepu.
Twoje zadania

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Delegowanie zadań i motywowanie Pracowników

  • Zarządzanie gospodarką towarową

  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach

  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie Klientów

Twoje kompetencje

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane średnie wykształcenie

  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych

  • karta MultiSport / Medicover Sport

  • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

Location: Ostróda, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Lidl Polska Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903786730