NSG Group

Mistrz Utrzymania Ruchu

Job Location

Bydgoszcz, Poland

Job Description

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i infrastruktury obiektu oraz nadzór nad ich sprawnym oraz bezpiecznym funkcjonowaniem

  • Nadzorowanie pracy i zarządzanie kilkuosobowym zespołem techników utrzymania ruchu

  • Planowanie i realizacja przeglądów oraz remontów

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz dbanie o jakość wykonywanych prac

  • Wykonywanie analiz awarii oraz przedstawianie propozycji usprawnień

  • Nadzór nad systemem SUR FB – magazyn części zamiennych

  • Wsparcie techników w naprawach maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, dostawcami i podwykonawcami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 1 zmianowym pn-pt

  • Wynagrodzenie: zasadnicze miesięczne + premia miesięczna + dodatki (dodatek funkcyjny, premia jakościowa, ekwiwalent za pranie odzieży)

  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

  • Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia

  • Wsparcie podczas okresu wdrożenia

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Benefity:

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Miesięczny ekwiwalent za pranie

  • Dofinansowanie do Medicover Sport

  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

  • Ubezpieczenie Grupowe na Życie dla Ciebie i rodziny

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę

  • Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

  • Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy

  • Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do studiów/kursów

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Program rekomendacji pracowników

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: elektryk / automatyk / mechanik)

  • Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych

  • Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń grupa I ,II, III

  • Uprawnienia dozorowe I,II, III

Location: Bydgoszcz, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More NSG Group Jobs

Contact Human Resources
NSG Group

Posted

October 17, 2024
UID: 4903786694