Mokate S.A.

Księgowy / Księgowa

Job Location

Ustroń, Poland

Miejsce pracy: Ustroń

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów z zamówieniem i bez zamówienia do systemu księgowego SAP zgodnie z przepisami podatkowymi
  • dbanie o terminowe księgowanie dokumentów
  • bieżąca kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej i korespondencji z dostawcami
  • przygotowywanie raportów kontrolnych i ich analiza
  • realizacja zadań związanych z zamknięciem miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • doświadczenie w pracy w księgowości w zakresie zobowiązań i zakupów importowych
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • dokładność oraz samodzielność
Mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (język głównie używany w korespondencji mailowej)
  • znajomość SAP - moduł FI
  • średniozaawansowana znajomość MS Excel
  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata i cały czas się rozwija
  • pracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach
  • program opieki medycznej
  • dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Mokate S.A.

Grupa MOKATE jest jednym z wiodących producentów w polskim przemyśle spożywczym i uznanym eksporterem produktów spożywczych; głównie wysokiej jakości kawy (kawa palona i mielona, ​​kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, miksy kawowe), napoi czekoladowych, ciast, herbat. Jesteśmy również silnym graczem na rynku B2B jako dostawca półproduktów. MOKATE powstało na początku lat 90. jako firma rodzinna, obecnie składa się z dziewięciu niezależnych podmiotów, pod nazwą Grupa MOKATE. Firmy zatrudniają ponad 1700 osób i dostarczają produkty do ponad 70 krajów. Dziś jesteśmy obecni na każdym ważnym rynku i segmencie rynku, a nasza lista klientów na całym świecie stale się powiększa.

Location: Ustroń, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Mokate S.A. Jobs

Contact Human Resources
Mokate S.A.

Posted

October 17, 2024
UID: 4903915332