Media Expert

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowych i Rozliczeń

Job Location

Złotów, Poland

Miejsce pracy: Złotów

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie faktur krajowych i zagranicznych
  • księgowanie wyciągów bankowych i przygotowywanie płatności
  • uzgadnianie kont księgowych, w tym kont rozrachunkowych
  • aktywny udział w zamknięciu miesiąca
  • wsparcie przy sporządzaniu raportów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie procesów księgowych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w pełnej księgowości lub w banku
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość Excela
  • znajomość programów księgowych
Mile widziane
  • znajomość Microsoft Dynamics D365

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe
  • Baby Expert - wyprawka dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

Każde nowe wyzwanie to szansa, by stać się lepszym w tym, co robisz. Podejmij je i zyskaj kontrolę nad swoim rozwojem!

Zostań Specjalistą/Specjalistką!

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Location: Złotów, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Media Expert Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903919078