MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych w Sekcji Raportowania i Rozliczeń

Job Location

Gliwice, Poland

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • analiza przepisów w innych jurysdykcjach podatkowych,
  • kontakt z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami oraz doradcami podatkowymi,
  • księgowanie dokumentów dotyczących projektów zagranicznych,
  • księgowanie dokumentów dotyczących projektów polskich,
  • uzgadnianie kont księgi głównej w ramach swoich obowiązków,
  • rozliczanie podatku VAT, CIT dotyczących projektów zagranicznych,
  • rozliczanie podatku VAT, CIT dotyczących działalności w Polsce,
  • rozliczanie podatku WHT,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych spółek i sprawozdania skonsolidowanego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość) lub wykształcenie średnie z ukończonymi kursami z obszaru finanse-rachunkowość,
  • minimum 2 letnia praktyka w księgowości, biurze rachunkowym lub biurze doradztwa podatkowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • rzetelność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dążenie do rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

To oferujemy

Trudno wyobrazić sobie Warszawę bez mostów, Katowice bez Spodka, Zakopane bez Wielkiej Krokwi czy kolejki na Kasprowy Wierch. Wszędzie tam wprowadzaliśmy rozwiązania przyszłości.

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w 5 Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań, szkolenia podnoszące kompetencje oraz przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Finansujemy kursy językowe oraz studia drugiego stopnia bądź podyplomowe.

Po godzinach realizujemy wraz z pracownikami ich pasje w klubach pracowniczych UNITED.

Więcej dowiesz się na: www.kariera.mz.pl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • Medicover Sport

MOSTOSTAL ZABRZE to Grupa Przemysłowa prowadząca działalność projektową, produkcyjną, budowlaną i montażową ze znacznym udziałem eksportu, głównie do krajów Europy Zachodniej. Działalność operacyjna Grupy prowadzona jest w pięciu Spółkach oferujących różne, lecz komplementarne względem siebie usługi. Nasza myśl przewodnia „Jedna Grupa – wiele możliwości” pozwala zaoferować Klientom nie tylko szeroki wachlarz pojedynczych usług, ale kompleksowe realizacje nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów.

MOSTOSTAL ZABRZE S.A. pełni rolę nadzoru właścicielskiego, w ramach którego zapewnia integrację sprzedaży i finansów oraz usługi wspólne w zakresie m.in. rachunkowości, kadr i informatyki. Prowadzi także projekty rozwojowe i reorganizacyjne wykraczające poza jedną Spółkę.

Jest Spółką dominującą Grupy MOSTOSTAL ZABRZE.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Gliwice, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More MOSTOSTAL ZABRZE S.A. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903930167