Media Expert

Serwisant Rowerów Wrocław

Job Location

Wrocław, Poland

Szukasz pracy, w której połączysz pasję do rowerów z praktycznymi umiejętnościami technicznymi? Lubisz pracę manualną, dbasz o detale i chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży rowerowej? To jest oferta dla Ciebie!

Poszukujemy: Serwisanta Rowerów w Media Expert!
Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • rozwój zawodowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • montaż oraz wstępna regulacja rowerów przed wysyłką do klienta

  • montaż akcesoriów rowerowych

  • kompletacja towaru i przygotowanie go do transportu

  • kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego

  • zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie

  • praca ze skanerem

  • prace administracyjne na HUB

  • inne czynności magazynowe

Od Ciebie oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • znajomości budowy rowerów

  • umiejętności montażu oraz regulacji rowerów

  • zaangażowania w powierzone obowiązki odpowiedzialności

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Location: Wrocław, PL

Posted Date: 10/15/2024
Click Here to Apply
View More Media Expert Jobs

Posted

October 15, 2024
UID: 4897276962