Media Expert

Doradca Klienta Mysłowice dodatkowy atut status studenta / ucznia

Job Location

Mysłowice, Poland

Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta (umowa zlecenie)
Okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.
Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć

  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta

Twoje zadania:
do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:

  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą

  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji

  • metkowanie i etykietowanie produktów

  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży

  • wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Od Ciebie oczekujemy:

  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy

  • szybkość i sprawności w działaniu

  • odpowiedzialności i rzetelności

  • umiejętności pracy w zespole

  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał w zespole Media Expert, aplikuj już dziś!

Czekamy na Ciebie!

Location: Mysłowice, PL

Posted Date: 10/13/2024
Click Here to Apply
View More Media Expert Jobs

Posted

October 13, 2024
UID: 4883381602