Baselinker

Senior Business Development Manager

Job Location

Warszawa, Poland

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

Dział sprzedaży odgrywa kluczową rolę w budowaniu przyszłości firmy. Dzięki aktywnej identyfikacji i nawiązywaniu współpracy z kluczowymi klientami, zespół ten nie tylko napędza wzrost, ale także otwiera nowe możliwości i tworzy strategiczne partnerstwa. Skupiamy się na pozyskiwaniu wartościowych relacji biznesowych, które bezpośrednio wpływają na rozwój naszej organizacji. Dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszego zespołu, firma stale zwiększa swoją pozycję na rynku, rozwijając się w sposób zrównoważony i przynosząc długoterminowe korzyści.

Zakres zadań

  • Opracowanie, realizacja i zarządzanie strategią sprzedaży dla przydzielonego obszaru biznesowego
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami wsparcia w celu skutecznego prospectingu
  • Reprezentowanie BaseLinker na konferencjach i wydarzeniach networkingowych
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji sprzedażowych
  • Identyfikacja nowych kanałów i możliwości sprzedaży
  • Zarządzanie pełnym cyklem sprzedaży – od prospectingu po zamknięcie transakcji
  • Utrzymywanie relacji z klientami przez telefon, e-mail oraz spotkania osobiste
  • Rozwój i pogłębianie relacji z klientami na wszystkich poziomach biznesu
  • Współpraca z zespołami technicznymi i ds. zarządzania klientami
  • Zapewnienie wysokiego poziomu zarządzania relacjami z klientami
  • Raportowanie statusu procesów sprzedażowych
  • Poszerzanie wiedzy zawodowej i technicznej poprzez szkolenia
  • Aktywna współpraca w kształtowaniu strategii sprzedaży Baselinker
  • Tworzenie i koordynacja strategii, materiałów, prezentacji pod pozyskanie klientów top tier (z wykorzystaniem wiedzy wewnątrz organizacji)

Oczekiwania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży do e-commerce i merchantów marketplace
  • Rozeznanie w ekosystemie e-commerce, marketplace i sprzedaży online
  • Minimum 7 lat doświadczenia w sprzedaży usług do e-commerce lub podobne
  • Umiejętność identyfikacji osób decyzyjnych, nawiązywania kontaktu, budowania relacji z klientami i tworzenia wartościowych propozycji biznesowych
  • Doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie z BaseLinker lub podobnym oprogramowaniem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • Możliwość sprzedaży unikalnego produktu przewyższającego konkurencję
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na wynikach
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 9/28/2024
Click Here to Apply
View More Baselinker Jobs

Contact Human Resources
Baselinker

Posted

September 28, 2024
UID: 4879046209