Baselinker

Senior Education Content Specialist

Job Location

Gdańsk, Poland

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Senior Education Content Specialist. Jest to kluczowe stanowisko dla naszej firmy, gdyż chcemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości materiały edukacyjne i budować silną społeczność wokół platformy.

Zakres zadań

  • Prowadzenie webinarów i szkoleń online i offline
  • Przygotowywanie krótkich filmów instruktażowych i dłuższych kursów edukacyjnych, skupiając się na zwięzłej i przystępnej prezentacji materiału
  • Współtworzenie strategii content marketingowej dotyczącej materiałów edukacyjnych
  • Śledzenie trendów w e-commerce i dostosowywanie treści edukacyjnych do zmieniających się potrzeb rynku
  • Reprezentacja BaseLinker na eventach online/offline

Oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość produktu BaseLinker będzie zdecydowanym atutem w pracy nad treściami edukacyjnymi
  • Umiejętność tłumaczenia skomplikowanych procesów w prosty i zrozumiały sposób
  • Doświadczenie w prowadzeniu webinarów i szkoleń, najlepiej w tematyce e-commerce
  • Lekkie pióro i tworzenia scenariuszy do krótkich form wideo oraz dłuższych kursów edukacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość rynku e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem jego aktualnych trendów i wyzwań
  • Doskonała komunikacja interpersonalna, umożliwiająca efektywną współpracę zarówno zespołową, jak i kontakt z klientami i firmami partnerskimi
  • Kreatywność i innowacyjność, pozwalające na tworzenie unikalnych i atrakcyjnych treści
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy, umożliwiające skuteczne działanie w dynamicznym środowisku biznesowym

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 9/28/2024
Click Here to Apply
View More Baselinker Jobs

Contact Human Resources
Baselinker

Posted

September 28, 2024
UID: 4879046205