SOLU

Baselinker GURU & NINJA

Job Location

Katowice, Poland

Jeżeli kochasz grzebać w tabelkach oraz potrafisz optymalizować procesy ecommerce + magazyn – to ta praca jest dla Ciebie ;)

SOLU

jest jedną z najlepszych firm w Polsce wspierającą procesy sprzedażowe oraz marketingowe na największych światowych platformach marketplace (Amazon, eBay, Allegro, Cdiscount, Kaufland, EMAG, CDON). Skutecznie zwiększamy sprzedaż naszym klientom na 11 europejskich rynkach.

Szukamy mistrza/mistrzyni BaseLinker-a

(Starszy Specjalista / Senior – min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą BaseLinker)

główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów wdrożeniowych związanych z BaseLinker;
  • Projektowanie i optymalizacja procesów ecommerce;
  • Serwisowanie i doradztwo w zakresie BaseLinker;
  • Zarządzanie i wdrażanie procesów magazynowych u naszych klientów.

Mile widziane umiejętności z zakresu obsługi i integracji BaseLinker z kontami marketplace, w zakresie jak poniżej:

Zarządzanie zespołem i projektami:

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów e-commerce.
  • Kontrola jakości wykonywanych zadań przez zespół.
  • Wykorzystywanie narzędzi do zarządzania projektami (ClickUp).

Wsparcie w zakresie formalności:

  • Tworzenie kont na platformach marketplace.
  • Wsparcie klienta w dopełnianiu formalności związanych ze sprzedażą na zagranicznych rynkach (LUCID, VAT).

Audyt i utrzymanie kont:

  • Przeprowadzanie audytów istniejących kont marketplace.
  • Utrzymanie jakości konta, aby zmaksymalizować sprzedaż i uniknąć blokad.

Implementacja katalogu i marketing:

  • Tworzenie tytułów, materiałów marketingowych, bullet points i opisów zgodnie z SEO (umiejętność wykorzystywania Helium10 w codziennej pracy).
  • Wsparcie w tworzeniu contentu graficznego e-commerce (banery, infografiki, moduły A+ i inne).
  • Umiejętność projektowania i budowania Sklepów Branowych (np. Amazon Brand Store)

Obsługa Amazon Advertising:

  • Tworzenie indywidualnej strategii reklamowej na podstawie analizy słów kluczowych oraz konkurencji.
  • Kompleksowa obsługa Amazon Advertising.

Analiza i współpraca:

  • Analiza rentowności sprzedaży i działań konkurencji.
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie przeprowadzania onboardingów
  • Analizy (m.in analiza rynku, analiza potencjały, analiza rentowności)

Komunikacja i raportowanie:

  • Prowadzenie spotkań i efektywna komunikacja z zespołem poprzez Google Chat.
  • Samodzielne raportowanie do przełożonego oraz do klientów.

Za Twoją pracę proponujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz z zaangażowaniem i osiąganymi wynikami;

Bezkonkurencyjny system premiowy;

Nielimitowany płatny urlop;

Dowolne godziny pracy;

Możliwość pracy w zespole który aspiruje do najlepszego w Polsce;

Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku;

Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii;

Możliwość awansu;

Dofinansowanie do Karty MultiSport;

Jeżeli pomoże Ci to osiągać lepsze wyniki to zapewnimy Ci również Owocowe czwartki oraz karnet na siłownie - ;)

Mamy biuro w Warszawie, na Marszałkowskiej 107, 15 piętro, ale dopuszczamy pracę w pełni zdalną.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 9/25/2024
Click Here to Apply
View More SOLU Jobs

Contact Human Resources
SOLU

Posted

September 25, 2024
UID: 4874676557