Alior Bank SA

Starszy Bankier Klienta

Job Location

Wejherowo, Poland

Starszy Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​

Jakie będą Twoje zadania:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego w tym w sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych lub inwestycyjnych czy hipotecznych,
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • jesteś nastawiony na realizację celów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie – maturalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię miesięczną za realizację indywidualnych celów sprzedażowych (bez limitu górnego) programy i liczne konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami– najlepszych nagradzamy na prestiżowym wydarzeniu: Gala Platynowy Bankier,
  • onboarding wraz ze szkoleniem wdrożeniowym,
  • obniżone plany sprzedażowe podczas wdrożenia,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • realna i atrakcyjna ścieżka kariery – od Młodszego Bankiera do Dyrektora Oddziału,
  • Czwartki z Rozwojem – 2 godziny w tygodniu przeznaczone na rozwój
  • dodatkowe 2 dni wolne na wolontariat,
  • Dzień na U - wolny dzień na badania medyczne,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecanie znajomego w ramach Programu Poleceń.

Location: Wejherowo, PL

Posted Date: 9/25/2024
Click Here to Apply
View More Alior Bank SA Jobs

Posted

September 25, 2024
UID: 4812612112