Antal Sp. z o.o.

Starszy specjalista ds. regulacyjnych

Job Location

Gdańsk, Poland

Dla naszego międzynarodowego klienta z obszaru konsultingowego, szukamy osoby na stanowisko: Starszy specjalista ds. regulacyjnych - Gdańsk

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie technicznej kontroli jakości dokumentacji i złożonych zgłoszeń, zapewniając zgodność z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami dokumentów
  • Współpraca z odpowiednimi interesariuszami podczas przygotowywania i kontroli jakości raportów i dokumentacji regulacyjnej
  • Zapewnianie wsparcia dla innych działań związanych z regulacjami prawnymi zgodnie z wymaganiami biznesowymi

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w publikowaniu elektronicznych zgłoszeń, zarządzaniu dokumentacją i wysyłką dokumentacji regulacyjnej (USA, UE, Azja, Ameryka Łacińska itp.)
  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość procesów regulacyjnych w przemyśle farmaceutycznym i wymagań dotyczących publikowania zgłoszeń na całym świecie
  • Doświadczenie z elektronicznymi systemami zarządzania dokumentami, narzędziami do publikowania, wiedza na temat publikowania dokumentów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Wcześniejsze doświadczenie w roli kontrolera jakości i trenera lub mentora.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna LuxMed wraz z opieką stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, benefity kafeteryjne
  • Otwarte i międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość bycia częścią globalnej organizacji nastawionej na rozwój
  • Rozwój zawodowy i jasna ścieżka kariery
  • Możliwość pracy z domu
  • Możliwość pracy na zmiany poranne i wieczorne,

Etapy rekrutacji:

• Analiza CV

• Rozmowa z Konsultantem/Konsultantką Antal

• Rozmowa z działem HR po stronie Klienta

• Rozmowa online z menedżerem działu

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 9/25/2024
Click Here to Apply
View More Antal Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 25, 2024
UID: 4843829470