MHR Group

Przedstawiciel handlowy – Starszy Specjalista ds. handlowych

Job Location

Poznań, Poland

Job Description

Zadania:

  • aktywne poszukiwanie klientów oraz projektów w obszarach spawalnictwa oraz montażu instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodnictwa,
  • prowadzenie procesu ofertowania przy współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kalkulację projektów,
  • nadzorowanie procesu zawierania umów handlowych przy współpracy z działem prawnym, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • ścisła współpraca z innymi zespołami w firmie, szczególnie działem obsługi klienta, działem koordynacji współpracy z podwykonawcami oraz księgowością,
  • nadzór nad stopniem realizacji projektów pod względem fachowym oraz kosztowym,
  • opracowywanie raportów z bieżących działań.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowana z zakresu budownictwa instalacyjnego lub spawalnictwa),
  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1) – must have,
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji
  • prawo jazdy kat. B – praca mobilna na terenie Niemiec,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowym na terenie Niemiec min. 2 – 3 razy w miesiącu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętności analizy i strategicznego planowania, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • pracę w organizacji stawiającej na work-life balance,
  • elastyczne godziny pracy,
  • Home Office – model hybrydowy,
  • ubezpieczenie na życie – w 100% finansowane przez pracodawcę,
  • prywatna opieka medyczna – w 100% finansowane przez pracodawcę,
  • karta sportowa – w 100% finansowane przez pracodawcę,
  • prywatna opieka terapeutyczna – w 100% finansowane przez pracodawcę,
  • dofinasowanie do szkoleń i kursów,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Location: Poznań, PL

Posted Date: 9/25/2024
Click Here to Apply
View More MHR Group Jobs

Contact Human Resources
MHR Group

Posted

September 25, 2024
UID: 4818706367