Antal Sp. z o.o.

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Job Location

Nowy Dwór Mazowiecki, Poland

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora zarządzania nieruchomościami, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pełną księgowość małej grupy spółek. Firma oferuje duży work-life-balance oraz pracę stacjonarną w dobrze zlokalizowanym biurze.
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie księgowości spółek celowych, w tym możliwość prowadzenia spółki zagranicznej
  • Księgowanie wszelkich dokumentów, analiza i uzgadnianie kont, zamykanie okresów sprawozdawczych i przygotowywanie raportów zarządczych
  • Przygotowywanie i udział w procesie płatności
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań NBP i GUS
  • Udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 5-letnie doświadczenie w księgowości, w tym min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze spółek w ramach pełnej księgowości
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Płynne poruszanie się w programie MS Excel
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Miejsce pracy w komfortowym i dobrze zlokalizowanym biurze
  • Parking dla pracowników

Location: Nowy Dwór Mazowiecki, PL

Posted Date: 9/25/2024
Click Here to Apply
View More Antal Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 25, 2024
UID: 4860176384