Skrzypczyk-Trans PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Kierowca CE

Job Location

Strzelin, Poland

Job Description

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Strzelin

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • karta kierowcy
  • chęci do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, terminowość wypłat zgodnie z pakietem mobilności
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na krajowym i międzynarodowym rynku transportowym
  • stałe trasy po Polsce lub w kierunkach Niemcy, Czechy, Słowacja, kraje Beneluksu, Austria, Hiszpania, Włochy
  • samochód przypisany do kierowcy
  • elastyczny system pracy
  • współpracę i stały kontakt z doświadczonymi spedytorami
  • pracę na zadbanej, niezawodnej flocie (Mercedes Actros)
  • zniżki na paliwo na firmowej stacji paliw
  • dodatkowe ubezpieczenie dla kierowców jeżdżących na trasach międzynarodowych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem floty firma transportowa z okolic Strzelec Opolskich zatrudni kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym.

Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Location: Strzelin, PL

Posted Date: 9/22/2024
View More Skrzypczyk-Trans PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Jobs

Posted

September 22, 2024
UID: 4870859594