Skrzypczyk-Trans PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Kierownik Warsztatu

Job Location

Opole, Poland

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem mechaników i koordynowanie ich pracy
  • Planowanie i organizacja prac serwisowych oraz naprawczych
  • Nadzorowanie procesów diagnostycznych i naprawczych
  • Zapewnienie przestrzegania standardów jakości i procedur bezpieczeństwa
  • Monitorowanie i kontrola kosztów operacyjnych warsztatu
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dbanie o ich satysfakcję
  • Zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w warsztacie samochodowym lub pokrewnym
  • Znajomość technik naprawczych i diagnostycznych
  • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe zdolności organizacyjne
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość narzędzi i oprogramowania wykorzystywanego w warsztacie
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Mile widziane wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Kierownika Warsztatu, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie codziennymi operacjami warsztatu, nadzorowanie zespołu mechaników oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Location: Opole, PL

Posted Date: 9/22/2024
View More Skrzypczyk-Trans PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Jobs

Posted

September 22, 2024
UID: 4870859527