e-work HR Company Poland Sp.z o.o

Betoniarz - prefabrykacja płyt betonowych

Job Location

Mysłowice, Poland

Miejsce pracy: Mysłowice

Rekrutujemy dla

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji (produkcja płyt betonowych)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie form do produkcji płyt betonowych;
  • wylewanie betonu do form zgodnie z wytycznymi;
  • obróbka powierzchni płyt betonowych i kontrola jakości wyprodukowanych elementów;
  • montaż i układanie zbrojenia w formach przed wylaniem betonu;
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
  • załadunek i transport gotowych płyt betonowych na miejsce składowania;
  • przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo własne oraz współpracowników.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na budowie (betoniarz, murarz, pracownik ogólnobudowlany) lub przy remontach drogowych;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie godzinowe 32zł/h brutto;
  • umowę zlecenie na okres 6 miesięcy (z możliwością przejścia pod firmę);
  • pracę od PN/PT (soboty tylko dla chętnych);
  • pracę na dwie zmiany (5/13 i 14/22) przy ul. Dworcowej 1, lub na jedną zmianę przy ul. Miarki 36 (5/13).
Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Location: Mysłowice, PL

Posted Date: 9/22/2024
Click Here to Apply
View More e-work HR Company Poland Sp.z o.o Jobs

Posted

September 22, 2024
UID: 4870858606