Bricomarché

Doradca / Doradczyni działu

Job Location

Bytom, Poland

Miejsce pracy: Bytom

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, kontrolę dostaw oraz aktualizację cen i wykładanie towaru. Współpracując z naszym zespołem realizuje także inne zadania powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • jesteś komunikatywna/y i potrafisz współpracować z zespołem
  • posiadasz nastawienie pro-klient
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność i sumienność w powierzonych zadaniach
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy zmianowej od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe
Mile widziane
  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
  • polskie prawo jazdy lub uprawnienia UDT

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w równoważnym systemie pracy
  • praca zmianowa 8-godzinna
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, sprzedażowe oraz produktowe
  • premie uznaniowe
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
  • paczki świąteczne oraz imprezy integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Chcesz się rozwijać? Dajemy taką możliwość!

Doradca działu -> Lider / Zastępca kierownika

Jako lider dodatkowo będziesz planował i koordynował działania zespołu podczas swojej zmiany oraz nadzorował realizację powierzonych zadań. Będziesz wsparciem dla kierownika w takich zadaniach jak: reklamacje sklepowe, zamawianie towaru, kontakty z przedstawicielami.

Bricomarché

Kim jesteśmy?

Bricomarché to sieć supermarketów typu „dom i ogród”. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie i mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy częścią Grupy Muszkieterów, która jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 400 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TERANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Gabriela Narutowicza 11, 41-933 Bytom (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kadry.terante@gmail.com.

Location: Bytom, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More Bricomarché Jobs

Contact Human Resources
Bricomarché

Posted

September 21, 2024
UID: 4869323212