HR Work Force Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Job Location

Oleśnica, Poland

Miejsce pracy: Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów do obróbki z branży automotive
  • sprawdzanie jakości gotowych produktów według procedury
  • pakowanie gotowych wyrobów oraz przygotowanie ich do wysyłki
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania pracodawcy

  • zaangażowanie, solidność, sumienność
  • dyspozycyjności do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym
Mile widziane
  • doświadczenie produkcyjne

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod bezpośrednie struktury Klienta po okresie około 6 miesięcy
  • wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto miesięcznie + system premiowy do 600 zł brutto + dodatek nocny (20%)
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • wolne weekendy
  • bezpłatny parking dla osób zmotoryzowanych
  • możliwość dojazdu autobusem miejskim pod sam zakład
  • przyjazną atmosferę oraz opiekę Koordynatora przez cały okres zatrudnienia

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy. Realizujemy projekty pracy tymczasowej i rekrutacji specjalistycznej na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Location: Oleśnica, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More HR Work Force Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869324335