NOVICHEM sp. z o.o.

Laborant

Job Location

Chorzów, Poland

Job Description

Laborant

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie prób surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizyko-chemicznych wyrobu gotowego, półproduktów, surowców, prób środowiskowych
  • prowadzenie zapisów laboratoryjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • sporządzanie sprawozdań i certyfikatów analitycznych
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • archiwizowanie próbek surowców i produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe – preferowanie kierunki: chemia, mikrobiologia
  • znajomość technik analitycznych lub mikrobiologicznych
  • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizowania pracy podczas realizowania wielu zadań pod presją czasu
  • znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym lub mikrobiologicznym
  • znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

NOVICHEM to przedsiębiorstwo chemiczne założone w 1989 roku jako prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze zakłady produkcyjne oraz biura mieszczą się w Chorzowie (woj. śląskie). Działalność produkcyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na naszych własnych technologiach.

Location: Chorzów, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More NOVICHEM sp. z o.o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869326347