Firma Wanicki Sp. z o. o.

Doradca serwisu pojazdów samochodowych

Job Location

Ruda Śląska, Poland

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta, otwieranie zleceń,
  • nadzorowanie przebiegu naprawy,
  • przeglądanie zleceń pod kątem terminowości realizacji,
  • przyjmowanie, rejestracja i weryfikacja zgłoszonych usterek,
  • rozliczanie napraw gwarancyjnych.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • znajomość budowy pojazdów ciężarowych i naczep
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B, C,
  • praca na 2 zmiany.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • pakiety sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • ścieżkę rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Location: Ruda Śląska, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More Firma Wanicki Sp. z o. o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869326343