HR Work Force Sp. z o.o.

Czynności magazynowe

Job Location

Polska, Poland

Miejsce pracy: Wyry (pow. mikołowski)

Rekrutujemy dla

W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Wyrach.

Lokalizacja: Wyry ul. Na Wierzysko

Zlecenie 5 dni w tygodniu lub dorywczo! Wybór należy do Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
  • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
  • obsługa wózka paletowego
  • czynności magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy w porze nocnej
  • sprawność fizyczna
  • motywacja i chęci do pracy
Mile widziane
  • umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych
  • Zlecenie rozpoczyna się w nocy z poniedziałku/wtorek i kończy w nocy z piątku/sobotę (Start między 23:00-3:00, sort trwa 5-9h)
  • Stawkę godzinową 28,5 zł brutto/h + dodatek stażowy
  • Premię do 450 zł brutto miesięcznie
  • Komplet odzieży BHP
  • Wypłaty tygodniowe lub miesięczne
  • Oferujemy również możliwość pracy dorywczej we wtorki (noc z poniedziałku na wtorek) + jeszcze jeden dzień do wyboru za stawkę 33,5 zł brutto/h!

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy i rekrutacji stałych. Nasze działania są na terenie całej Polski współpracując z naszymi sprawdzonymi Klientami.

Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Location: Polska, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More HR Work Force Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869326220