PHU DAKO Jacek Krzyżanowski

Cukiernik

Job Location

Gliwice, Poland

Job Description

Cukiernik

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wyrób najlepszych jakościowo tortów, ciast, deserów, ciastek
  • nadzór nad zaopatrzeniem we wszystkie niezbędne produkty
  • dbanie o urządzenia i narzędzia swojej pracy

Nasze wymagania

Szukamy osób pomysłowych z wyobraźnią ze zdolnościami manualnymi, które będą realizowały swoje autorskie pomysły.

To oferujemy

W zamian oferujemy pracę w centrum Gliwic w miłej atmosferze na dobrych warunkach płacowych.

W związku z rozwojem naszej Cukierni Słodkie Życie z Gliwicach poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko

CUKIERNIK

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez PHU DAKO JACEK KRZYŻANOWSKI. z siedzibą w Gliwicach. (Nr Agencji 25369)".

Location: Gliwice, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More PHU DAKO Jacek Krzyżanowski Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869265188