PreZero Service Południe Sp. z o.o.

Operator Wózków Jezdniowych

Job Location

Chorzów, Poland

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie odpadów przemysłowych z hal produkcyjnych i pozostałych budynków na terenie zakładu;
  • Transport odpadów, pojemników i koszy na odpady po terenie zakładu do wyznaczonych miejsc gromadzenia odpadów;
  • Przygotowanie odpadów do wysyłki (ważenie, zabezpieczanie, pakowanie);
  • Oznakowywanie i opisywanie odpadów, pojemników na odpady;
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • Kontrola sprawności technicznej wózków, pojemników odpadowych oraz pozostałych urządzeń służących do realizacji zadań;
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscach zbierania i gromadzenia odpadów.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. kl. II WJO;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi maszynami i narzędziami ślusarskimi;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Dokładność, sumienność;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00);
  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW;
  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Rozbudowany pakiet socjalny;
  • Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników;
  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 14:00.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Location: Chorzów, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More PreZero Service Południe Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869261589