Poczta Polska Spółka Akcyjna

Pracownik opracowania ładunków - Magazynier

Job Location

Czeladź, Poland

Miejsce pracy: Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,
  • weryfikacja przyjmowanych przesyłek ze stosowną dokumentacją,
  • praca ze skanerem terminalowym w czasie rozładunku, załadunku oraz tworzenie dokumentacji przewozowej,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • chcesz pracować u największego polskiego pracodawcy – nie wymagamy doświadczenia,
  • jesteś sumienny/a, dokładny/a i rzetelny/a,
  • umiesz pracować w zespole,
  • umiesz pracować pod presją czasu.
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy ze skanerem terminalowym oraz umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem nie tylko usług pocztowych, lecz także bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych. W całym kraju znajduje się ponad 7,5 tysiąca placówek, agencji oraz filii, do których trafiają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Zatrudniamy prawie 60 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Czeladź, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More Poczta Polska Spółka Akcyjna Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869322565