GynCentrum Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Biura Zarządu Spółki w zakresie tematów administracyjnych i biurowych;
  • Bieżące rozliczanie i kontrola zawartych umów administracyjnych, w tym umów najmu na terenie całej Polski;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie;
  • Nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą oraz zewnętrznymi usługami kurierskimi;
  • Tworzenie zestawień danych, analiz i rekomendacji na potrzeby Zarządu;
  • Prowadzenie rejestrów i zestawień umów i dokumentów;
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby Biura Zarządu;
  • Optymalizacja kosztów w podległym obszarze;
  • Koordynacja przydziału i rozliczania telefonów komórkowych, planowanie zakupu aparatów telefonicznych;
  • Nadzór nad serwisem sprzątającym w biurze Zarządu;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Min 2-3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z recepcją, administracją, facility management, biurem Zarządu;
  • Gotowość do pracy w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku - warunek konieczny;
  • Biegłe posługiwanie się Excelem (analiza dużej ilości danych, prowadzenie rejestrów i zestawień, gromadzenie danych, analiza i pobieranie danych z umów);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) pozwalająca na komunikację, znajomość drugiego języka obcego będzie atutem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem i pracy na celach;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów;
  • Nastawienie na realizację celów i skrupulatność;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej;
  • Umiejętność komunikacji i współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Gyncentrum Sp. z o. o. to innowacyjny ośrodek medyczny rozwijający swoją działalność na wielu płaszczyznach związanych z diagnostyką wspomaganego rodzicielstwa i leczeniem niepłodności. Szeroko zakrojona działalność badawczo-rozwojowa, wdrażanie nowych rozwiązań pozwalających spełniać marzenia o dziecku możliwa jest dzięki wiedzy i otwartości na nowe rozwiązania naszych specjalistów. Poszukujemy ludzi z pasją, cechujących się empatią, otwartych na pomoc pacjentom. Nowych członków zespołu traktujemy jak partnerów, którzy nie boją się wyzwań i chcą z nami doskonalić obsługę naszych pacjentów.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 9/21/2024
Click Here to Apply
View More GynCentrum Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 21, 2024
UID: 4869321737