SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Job Location

Kędzierzyn-Koźle, Poland

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, montaż podzespołów zgodnie z instrukcją,
  • kontrola jakości gotowego produktu.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • zmianowy system pracy,
  • wynagrodzenie 4800 zł brutto miesięcznie,
  • 140 zł do wykorzystania w automacie z napojami i przekąskami,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • przestronna jadalnia na terenie zakładu,
  • opieka koordynatora,
  • parking przy zakładzie,
  • bonus 400 zł za polecenie nowego pracownika!

Location: Kędzierzyn-Koźle, PL

Posted Date: 9/20/2024
Click Here to Apply
View More SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 20, 2024
UID: 4869266891