Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa

Koordynator Punktów Gastronomicznych

Job Location

Poznań, Poland

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy podległymi punktami sprzedaży wg standardów sieci;
  • Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu;
  • Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu;
  • Kontrola punktów sprzedaży, przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczące spełniania standardów sieci;
  • Kontrola i zapewnienie ciągłości dostaw surowców do poszczególnych punktów z magazynu głównego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku;
  • Prawa jazdy kat. B (czynne);
  • Samodzielności i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętności pracy z klientem;
  • Zaangażowania, uśmiechu i pozytywnego nastawienie;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie -umowa o pracę;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole osób;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa właściciel marki Lodolandia & Kołacz na Okrągło oraz Si Gelato jednej z największych i najszybciej rozwijających sieci Street Food w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukuje Koordynatora Punktów Sprzedaży z czynnym prawo jazdy kat. B.

Potrafisz budować i zarządzać młodym zespołem i zadaniami w dynamicznym środowisku?

Posiadasz doświadczenie w rekrutacji, prowadzeniu szkoleń stanowiskowych?

Lubisz wyzwania, cenisz sobie dynamikę i brak monotonni w pracy?

Jesteś wzorem do naśladowania w wyjątkowej obsłudze klienta?

Potrafisz zarządzać zmianą i motywować zespół do osiągnięcia wysokich wyników sprzedażowych?

Dbasz o porządek, a przestrzeganie i egzekwowanie standardów nie jest Ci obce?

Jesteś osobą dyspozycyjną i gotową do pracy w elastycznych godzinach?

Być może poszukujemy właśnie Ciebie?

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 124 m. 149, 01-466 Warszawa, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@sweetgallery.pl.

Location: Poznań, PL

Posted Date: 9/20/2024
Click Here to Apply
View More Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa Jobs

Posted

September 20, 2024
UID: 4869319657