DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kontroler jakości

Job Location

Tarnowskie Góry, Poland

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli jakości produkowanych detali
  • dokonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego
  • nadzorowanie narzędzi pomiarowych
  • wykonywanie wzorcowania narzędzi pomiarowych
  • a także rozwiązywanie problemów jakościowych, podejmowanie działań korygujących oraz zapobiegawczych w porozumieniu z Inżynierem Jakości, Dyrektorem Produkcji i w razie potrzeby Głównym Spawalnikiem

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • masz doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w firmie produkcyjnej
  • potrafisz czytać rysunek techniczny
  • posiadasz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, szczelinomierz, głębokościomierz itp.)
Mile widziane
  • posiadasz uprawnienia VT2 i/lub inne NDT

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne (15% podstawy wynagrodzenia) i świąteczne
  • dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Chcesz się rozwijać i czuć, że to co robisz jest dla kogoś ważne? Chcesz zaprezentować swoje pomysły? Jesteś otwarty na podnoszenie kwalifikacji?
  • Potrafisz obsługiwać ramię pomiarowe 3D oraz oprogramowanie Polyworks, bądź chcesz się tego nauczyć? Świetnie! Zgłoś się do nas!

DOMGOS 2 Sp. z o.o. - należąca do grupy TBI - to nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące usługi spawania i obróbki stali.

Obecnie rozbudowujemy i rozwijamy naszą działalność i poszukujemy osób na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Location: Tarnowskie Góry, PL

Posted Date: 9/20/2024
View More DOMGOS 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jobs

Posted

September 20, 2024
UID: 4869297373