Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa

Pracownik do punktu gastronomicznego

Job Location

Wołomin, Poland

Miejsce pracy: Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów punktu;
  • przygotowywanie produktów;
  • utrzymywanie czystości i porządku na punkcie;
  • obsługa i rozliczenie kasy;
  • utrzymywanie standardów i jakości według procedur firmy.

Nasze wymagania

  • książeczki sanepidowskiej;
  • dyspozycyjności min. 4 dni w tygodniu (pracujemy również w weekendy);
  • chęci do pracy i uśmiechu. :D

To oferujemy

  • stawkę 28,10 zł brutto za godzinę (dla uczniów i studentów netto);
  • premie uznaniowe;
  • umowę zlecenie;
  • elastyczny grafik;
  • pracę w fajnym, miłym i młodym zespole;
  • darmowy posiłek z naszego menu.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Punkt gastronomiczny Lodolandia & Kołacz na Okrągło, otwierający się w miejscowości Wołomin poszukuje pracowników. Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy! :)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 124 m. 149, 01-466 Warszawa, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@sweetgallery.pl.

Location: Wołomin, PL

Posted Date: 9/20/2024
Click Here to Apply
View More Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa Jobs

Posted

September 20, 2024
UID: 4869319383