Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

Piekarz - Pomocnik piekarza

Job Location

Dąbrowa Górnicza, Poland

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ciast oraz kwasów,
  • Obsługa urządzeń piekarniczych,
  • Formowanie chleba/bułek,
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości.

Nasze wymagania

  • Otwartość oraz chęć do nauki,
  • Skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Sumienność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, uprzejmość i kultura osobista,
Mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość technik formowania pieczywa,
  • Znajomość zasad użytkowania pieców gazowych.

To oferujemy

  • Pracę na nowoczesnych urządzeniach ułatwiających wykonywanie zadań,
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikację zawodowe,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z ponad 30- letnią tradycją piekarsko – ciastkarską,
  • Pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,
  • Wsparcie doświadczonego kierownika podczas procesu szkolenia,
  • Rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,
  • Atrakcyjny system premiowy, premia absencyjna
  • Bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet Medyczny,
  • Odzież firmową.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • bony świąteczne

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. KŁOS jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą JAKOŚĆ produktów (pieczywa, ciast, deserów, lodów oraz wyrobów garmażeryjnych) oraz działający w oparciu o wysokie standardy LUDZIE, których wspólnym celem jest dbanie o zadowolenie Klientów.

Tworzymy biznes, który wyróżnia połączenie wieloletniej tradycji rzemieślniczej, nowoczesności oraz rodzinnej atmosfery.

Cały czas się rozwijamy, dlatego zapraszamy Cię do współpracy.

Zapraszamy na naszą stronę www.piekarniaklos.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej firmie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej zwane RODO), informujemy, że:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KŁOS Piekarnia Rodzinna sp. z o.o., 40-664 Katowice, ul. Kostki Napierskiego 43, TEL. 328 - pokaż numer telefonu - zwany dalej „Administratorem”.Kontakt z Pełnomocnikiem Ochrony Danych: tel. 328 - pokaż numer telefonu -Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f.Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu.Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych

Location: Dąbrowa Górnicza, PL

Posted Date: 9/20/2024
Click Here to Apply
View More Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 20, 2024
UID: 4869315783