KAUFLAND

Sprzedawca / Kasjer

Job Location

Będzin, Poland

Miejsce pracy: Będzin

Twój zakres obowiązków

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży
  • dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie.

Nasze wymagania

  • znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
  • energicznej i przyjaznej osobowości
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Location: Będzin, PL

Posted Date: 9/20/2024
Click Here to Apply
View More KAUFLAND Jobs

Contact Human Resources
KAUFLAND

Posted

September 20, 2024
UID: 4869317863