SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Job Location

Sosnowiec, Poland

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie komponentów na produkcję za pomocą wózka widłowego,
  • realizacja zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
Mile widziane
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowa zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • wynagrodzenie 31 zł brutto/h,
  • dodatek uznaniowy w wysokości 500 zł!
  • parking bezpośrednio przy zakładzie,
  • możliwość pracy również w weekendy - stawka do 56 zł brutto/h,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • opieka i wsparcie koordynatora.

Location: Sosnowiec, PL

Posted Date: 9/19/2024
Click Here to Apply
View More SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 19, 2024
UID: 4866693630