Marat Sp. z o.o.

Spawacz - Monter konstrukcyjny metoda 135 (136)

Job Location

Rybnik, Poland

Miejsce pracy: Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • montaż oraz spawanie konstrukcji stalowych i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy

Nasze wymagania

  • umiejętność spawania metodą 135 (136)
  • doświadczenie w spawaniu oraz montażu konstrukcji stalowych w firmie produkcyjnej
  • gotowość do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • chęci do pracy, pozytywne nastawienie do współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju (szkolenia)
  • pracę zmianową (3 zmiany) w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • podstawową prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenia rodzinne i grupowe na bardzo dobrych warunkach
  • dofinansowanie do kart Sportowych
  • karty Pluxee doładowywane stałą kwotą wyjściową po przepracowaniu 6 miesięcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce

MARAT sp. z o.o. jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów i usług dla wielu gałęzi przemysłu.

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Location: Rybnik, PL

Posted Date: 9/19/2024
Click Here to Apply
View More Marat Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 19, 2024
UID: 4866693476