Max Poland Sp. z o.o.

Kierownik Restauracji

Job Location

Poznań, Poland

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyników finansowych restauracji zgodnie z określonymi KPI przy jednoczesnym zapewnieniu jakości oferowanych produktów – musi być pysznie!
  • Utrzymanie optymalnego poziomu kosztów pracy poprzez odpowiednie planowanie, analizę i kontrolę czasu pracy,
  • Odpowiedzialność za procesy dotyczące obrotu gotówką i inwentaryzację produktów,
  • Wdrożenie standardów firmy w zarządzanym lokalu i utrzymywanie ich na wysokim poziomie,
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników oraz managerów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Max’a wśród naszych gości – to dla nich jesteśmy!
  • Codzienna praca na stanowiskach operacyjnych – u nas Kierownik zawsze daje dobry przykład!
  • Budowanie zespołu zgodnie z wartościami Max’a.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży gastronomicznej - warunek konieczny,
  • Podstawowa znajomość polskiego prawa pracy,
  • Analizowania wyników finansowych i rozumienie związku pomiędzy osiągnięciami operacyjnym a wynikiem w zakresie P & L,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu – zadań jest wiele, ale kluczem do sukcesu jest sprytnie je rozplanować!
  • Budowanie zespołu i zaangażowania pracowników,
  • Zmysł strategiczny oraz organizacja pracy,
  • Dużo pozytywnej energii – z takimi osobami można góry przenosić!

To oferujemy

  • Umowę o pracę, płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa (od pracownika reatauracji do Kierownika),
  • 6650 zł brutto podstawy na dobry początek z MAXem plus premia,
  • Prywatna opieka medyczna I pakiet extrasów!
  • Telefon służbowy,
  • Duch Maxa - bezpieczeństwo, atmosfera, świetne produkty i działania na rzecz Ziemi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji?

Tak, rozwój to część naszej kultury.

Wybieraj z naszego

zrównoważonego menu.

Location: Poznań, PL

Posted Date: 9/18/2024
Click Here to Apply
View More Max Poland Sp. z o.o. Jobs

Posted

September 18, 2024
UID: 4850150730