Amazon

Magazynier - Nie wymagamy doświadczenia

Job Location

Dąbrowa Górnicza, Poland

Job Description

Dołącz do naszego zespołu!

Zatrudnimy pracowników magazynowych na pełny etat. Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie.

Nie wymagamy CV.

Lokalizacja

Amazon Centrum Logistyczne w Gorzyczkach.

WCV6+JP, 44-350 Gorzyczki, Poland

Wynagrodzenie

Do 29,90 zł/godz. brutto*

*Maksymalna stawka godzinowa wyliczona jako suma stawki bazowej oraz premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem.

Stanowisko

Praca 4 dni w tygodniu, bez weekendów.

Umowa o pracę bezpośrednio przez Amazon.

Transport

Bezpłatny transport na wybranych trasach, między innymi: Rybnik, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski oraz inne.

Darmowy parking dla pracowników.

Dowiedz się więcej

Twoje obowiązki na stanowisku pracy:

  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach.
  • Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień.
  • Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet!
  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak pracuje się w Amazon.

Dodatkowe informacje:

  • Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości to najważniejsza umiejętność, która będzie Ci potrzebna.
  • Podczas pracy może być konieczne chodzenie lub stanie przez dłuższy czas oraz podnoszenie i przenoszenie produktów (ręczne prace transportowe zgodnie z przepisami polskiego prawa).

Zobacz, co oferujemy:

  • Bezpłatne szkolenie i certyfikacja UDT na obsługę wózków jezdniowych najwyższej kategorii.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bezpieczne, nowoczesne i zorganizowane miejsce pracy wyposażone w klimatyzację.
  • Urlop wypoczynkowy 26 dni urlopu rocznie bez względu na staż pracy* (*przy pracy na pełen etat).
  • Ciepłe posiłki za 1 zł, również w wersji wegetariańskiej i bezpłatne gorące napoje, wyznaczone strefy odpoczynku.
  • Program "Postaw na swój rozwój" z możliwością dofinansowania wybranego kursu zawodowego.
  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach.
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, i karta Multisport

Location: Dąbrowa Górnicza, PL

Posted Date: 7/26/2024
Click Here to Apply
View More Amazon Jobs

Contact Human Resources
Amazon

Posted

July 26, 2024
UID: 4794972827